Nehnuteľnosti v TATRÁCH a LIPTOVE, trochu inak...

Investičné apartmány a chaty v Tatrách, ktoré Vám zarobia

Investujte do funkčných projektov spoločne s ostatnými investormi a staňte sa tak partnerom niektorého z úžasných projektov s množstvom benefitov.
Ochráňte svoje investície s rozumom a investujte ich do projektov ktoré sú garanciou úspechu
Predošlé
Ďalšie

Naše

Poslanie

Chcete vedieť kto sme?

Sme skupina lokál patriotov – zanietených ľudí, ktorí sa na základe skúseností s realizáciou a následnou prevádzkou projektov na bývanie a rekreáciu rozhodli zlepšiť kvalitu bývania a služieb v cestovnom ruchu v TATRÁCH A LIPTOVE.
Tvoríme atraktívne lokality, ktoré zlepšujú životné prostredie a umožňujú ľuďom aktívne relaxovať v príjemnom a zdravom prostredí.

Chcete aj vy prispieť ku skvalitneniu služieb v cestovnom ruchu v TATRÁCH A LIPTOVE? Pridajte sa k nám a stante sa našim partnerom s rovnakým cieľom.

 

Naše

Poslanie

“Váš spoľahlivý partner pre investičné nehnuteľnosti v Tatrách. ’’

Ponúkame vám širokú škálu najlepších projektov na Liptove s garanciou zhodnotenia investície, vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v oblasti nehnuteľností. Uvedomujeme si, že nehnuteľnosti sa vždy osvedčili ako bezpečná investícia, ktorá nestráca svoju hodnotu, a v prípade investičných apartmánov to platí dvojnásobne. Vďaka projektom s výhodnou lokalitou a širokým portfóliom služieb, ktoré zvyšujú atraktivitu, priemerná cena nehnuteľností rastie tempom 5-10% ročne, pričom ďalšie 3-7% ročne z hodnoty investície vám bude plynúť z prenájmu. Chráňte svoje peniaze pred znehodnotením a investujte rozumne a s rozvahou do nehnuteľnosti, ktorej hodnota bude neustále rásť a ktorá vám bude po celý rok zarábať.

 

Projekty

Na týchto projektoch sa môžete stať partnerom aj vy kúpou investičnej nehnuteľnosti (chaty alebo apartmánu). Kúpa takejto nehnuteľnosti Vám zabezpečí bezstarostné zhodnotenie vami vložených prostriedkov podielom na výnose, nárastom ceny nehnuteľnosti, dovolenkami zdarma, ako aj benefity vernostného programu.

Ochráňte svoje peniaze pred infláciou a investujte kúpou do nehnuteľnosti úspešných projektov a staňte sa ich súčasťou.

Povedali o nás​

Lokalita

Zaujal vás niektorý z našich projektov alebo máte iné otázky?

Náš tím

Ing. Zuzana Štricová

Administrátor projektu

"Rekreačné nehnuteľnosti predávam od roku 2012. Demänová Rezort odporúčam hlavne klientom, ktorí chcú mať nový apartmán či štýlovú chatu v super lokalite a bez akýchkoľvek starostí s jej údržbou a správou."

+421 907 847 807 zstricova@demanovavillage.sk

Mgr. Dušan Štric

Predajca

"Realitami sa profesionálne zaoberám od roku 2002, od kedy pracujem ako obchodný a neskôr výkonný riaditeľ REALITNEJ KANCELÁRIE SPIRIT. Projekt DEMANOVA REZORT reprezentuje všetky pozitívne skúsenosti, ktoré sme za tento čas nadobudli pri sprostredkovaní investícií do rekreačných nehnuteľností."

+421 915 797 979 dstric@demanovavillage.sk

Kristína Čulíková

Predajca

"Už od roku 2015 sa realizujem v oblasti sprostredkovania predaja nehnuteľností. Koncept projektu DEMÄNOVÁ REZORT ma absolútne nadchol - predstavuje pohodlnú, efektívnu a bezpečnú investíciu."

+421 948 116 226
kristina@culikova.sk

Napíšte nám

Dohodnite si stretnutie a vyberte si svoj novú investičnú nehnuteľnosť

ALEBO NÁM ZAVOLAJTE: +421 907 847 807  

Tatra Invest

+421 907 847 807 
info@demanovavillage.sk

GDPR

Ochrana osobných údajov