Kontakt

Ďalšie informácie o našom projekte vám radi poskytneme pri obhliadke nášho vzorového domu na osobnom stretnutí. Preto sa nezabudnite zaregistrovať prostredníctvom kontaktného formulára, aby sme vás vedeli čím skôr kontaktovať.

 

Kontaktný formulár

Vaše údaje sú u nás v bezpečí a budú použité výhradne na našu komunikáciu s Vami. V žiadnom prípade nebudú poskytnuté iným stranám ani ináč zneužité. Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle platnej legislatívy v SR. Zásady spracovania osobných údajov nájdete na http://demanovavillage.sk/gdpr/
Ing. Zuzana Štricová
Ing. Zuzana Štricová
Predajca

Rekreačné nehnuteľnosti predávam už vyše 6 rokov. Do projektu Demanova village som vstúpila práve kvôli tomu, že mojim klientom plní sny o peknej chate či apartmáne v super lokalite a bez akýchkoľvek starostí s jej údržbou a správou.

Mgr.Dušan Štric
Mgr.Dušan Štric
predajca

Realitami sa profesionálne zaoberám od roku 2002, od kedy pracujem ako obchodný a neskôr výkonný riaditeľ REALITNEJ KANCELÁRIE SPIRIT. Projekt DEMANOVA VILLAGE reprezentuje všetky pozitívne skúsenosti, ktoré sme za tento čas nadobudli pri sprostredkovaní investícií do rekreačných nehnuteľností.

zstricova@demanovavillage.sk
+421 907 847 807

dstric@demanovavillage.sk
+421 905 759 079