Investičné chaty na predaj 

Chaty na predaj

Táto chata na predaj je svojím vybavením a  konštrukciou určená na celoročné bývanie, a preto sa dá nazývať aj rekreačným domom. Investičná chata na predaj patrí k ekologickým, úsporným a hlavne k unikátnym stavbám v Demänová Village. Chaty na predaj boli naprojektované pre celoročné využívanie, koncipované ako vysokokvalitné a dvojpodlažné stavby.  Dominantou prízemia je obývacia izba s kuchyňou, samostatná kúpeľňa, WC a sklad pre uloženie vecí. Súčasťou druhého poschodia sú dve spálne, kúpeľňa, WC a chodba so šatníkovými stavanými skriňami. Ide o kompletne zariadenú a investičnú chatu, ktorej súčasťou je aj krbová piecka a vstavaná kuchynská linka so spotrebičmi.

UMIESTNENIE  A PRESNÝ POČET CHÁT JE VO FÁZE PROJEKTOVANIA.

V prípade, že máte vážny záujem o chatu, vyplňte nižšie kontaktný formulár.

VÝHODY:

správa a komplet starostlivosť o Vašu chatu a pozemok, 

pekný výhľad, 

tiché prostredie, 

reštaurácia priamo v rezorte, 

zabezpečenie strážnou službou a stálou recepciou,

SKI IN & SKI OUT

Apartmány na predaj

v bytovom dome O

Nové investičné

apartmány v ponuke

SKI IN & SKI OUT

Apartmány na predaj

v bytovom dome M

Nové investičné

apartmány v ponuke

SKI IN & SKI OUT

Apartmány na predaj

v bytovom dome N

Nové investičné

apartmány v ponuke

Buďte prví, ktorí budú informovaní o nových chatách. 

Ďalšie informácie o chatách vám radi poskytneme telefonicky, mailom alebo na osobnom stretnutí. Preto sa nezabudnite zaregistrovať prostredníctvom kontaktného formulára, aby sme vás vedeli čím skôr kontaktovať.

 

Vaše údaje sú u nás v bezpečí a budú použité výhradne na našu komunikáciu s Vami. V žiadnom prípade nebudú poskytnuté iným stranám ani ináč zneužité. Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle platnej legislatívy v SR. Zásady spracovania osobných údajov nájdete na https://demanovavillage.sk/gdpr/

Ing. Zuzana Štricová

Predajca
Rekreačné nehnuteľnosti predávam už vyše 7 rokov. Do projektu Demänova Village som vstúpila práve kvôli tomu, že mojim klientom plní sny o peknej chate či apartmáne v super lokalite a bez akýchkoľvek starostí s jej údržbou a správou.

zstricova@demanovavillage.sk
+421 907 847 807