SKI CENTRUM

v Demänovej

SKI Centrum Demänová

SKI CENTRUM je k dispozícii pre všetkých návštevníkov rezortu a slúži aj ako doplnková služba pre samotnú Demänovú a Demänovskú dolinu. Ponúka 3 vleky, z ktorých sú dva pre pokročilejších lyžiarov a jeden je určený hlavne pre deti a začiatočníkov. Na svahu je vyhradená snowtubing dráha ako aj snowpark pre adrenalínové jazdy.  Ski centrum Demänová je ideálne lyžiarske stredisko pre rodiny s deťmi. K dispozícii sú rozsiahle parkoviská pre bezproblémové parkovanie, ako aj tri gastronomické prevádzky rôznych štýlov.  Pre deti je vybudovaná uzatvorená lyžiarska zóna s inštruktormi a pre všetkých je pripravená aj požičovňa a servis lyží.

Váš druhý domov
v Tatrách

Ešte stále nie ste rozhodnutí? 

Ďalšie informácie o našom projekte vám radi poskytneme telefonicky, mailom alebo na osobnom stretnutí. Preto sa nezabudnite zaregistrovať prostredníctvom kontaktného formulára, aby sme vás vedeli čím skôr kontaktovať.

 

Ing. Zuzana Štricová

Predajca
Rekreačné nehnuteľnosti predávam už vyše 7 rokov. Do projektu Demänova Village som vstúpila práve kvôli tomu, že mojim klientom plní sny o peknej chate či apartmáne v super lokalite a bez akýchkoľvek starostí s jej údržbou a správou.

zstricova@demanovavillage.sk
+421 907 847 807

Fotky Apartmánov 

Fotky Demänová Rezort

Fotky Rekreačných domov

Vizualizácie