Športová aktivita PUMPTRACK

PUMPTRACK

Ide o športovú aktivitu, resp. disciplínu, ktorá v poslednom období zažíva veľký rozmach a pri ktorej sa riadne zapotíte. Vykonáva sa na špeciálnej dráhe, ktorá je  charakteristická vlnkami a klopenými zákrutami, a tak umožňuje pohyb na bicykli bez potreby šliapania. Aj keď je primárne určená pre cyklistov, vo svete ju využívajú aj športuchtiví na kolobežkách, korčuliach či skejtbordoch.

Najväčšou výhodou pumptracku je vhodnosť pre všetky vekové a výkonnostné kategórie bikerov od deti na odrážadlách cez hobby jazdcov až po pretekárov.

Okrem tréningu koordinácie a techniky na bicykli je jazda na pumptracku výborným spôsobom intervalového tréningu pre rozvoj sily, výbušnosti a kondície , preto je výborným tréningovým miestom i pre závodne orientovaných jazdcov.

Váš druhý domov
v Tatrách

Ešte stále nie ste rozhodnutí? 

Ďalšie informácie o našom projekte vám radi poskytneme telefonicky, mailom alebo na osobnom stretnutí. Preto sa nezabudnite zaregistrovať prostredníctvom kontaktného formulára, aby sme vás vedeli čím skôr kontaktovať.

 

Ing. Zuzana Štricová

Predajca
Rekreačné nehnuteľnosti predávam už vyše 7 rokov. Do projektu Demänova Village som vstúpila práve kvôli tomu, že mojim klientom plní sny o peknej chate či apartmáne v super lokalite a bez akýchkoľvek starostí s jej údržbou a správou.

zstricova@demanovavillage.sk
+421 907 847 807

Fotky Apartmánov 

Fotky Demänová Rezort

Fotky Rekreačných domov

Vizualizácie